Mimar Sinan kayıpsız çıktı: 3-0


1968.kez Okundu - 5.4.2014 09:59:44

Bartın’da sona eren okullu yıldızlar futbol grup birinciliğinde Mimar Sinan Ortaokulu üçüncü maçında da Sinop Boyabat’ı 3-0 yenerek kayıpsız olarak grup birincisi oldu ve yarı final grubuna yükseldi.

 

Okullu Yıldızlar Futbol Grup birinciliğinde Mimar Sinan Ortaokulu üçüncü maçından da galibiyetle ayrılarak grup birincisi olarak yarı final grubuna yükselmeyi başardı.

 

Grubundaki ilk maçında Amasya Ziya Paşa Ortaokulu’nu 2-0 yenen Mimar Sinan Ortaokulu ikinci maçında ilk günün diğer galibi İstanbul dördüncüsü Küçükçekmece Taştepe Ortaokulu’nu zorlu bir mücadele sonunda 2-1 yenerek grup birinciliğini büyük oranda garantiledi. Dün gruptaki son maçında Sinop Boyabat Hamit Tekin Ortaokulu ile karşılaşan Mimar Sinan Ortaokulu rakibi önünde ilk yarıyı 5. dakikada Burak Şimşek’in attığı golle 1-0 önde tamamladı.

 

İkinci yarıda da kontrolü elinde bulunduran Mimar Sinan Ömer Faruk’un üç dakika içinde attığı iki golle rakibini 3-0 yenerek üçüncü maçınıda kazanarak gruptan birinci olarak çıktı ve yarı final grubuna yükselmeyi başardı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Mimar Sinan Ortaokulu sporcu, antrenör ve idarecileri grup birinciliğini neşe içinde kutladılar.


Geri Dönmek İçin tıklayınız