Şamlıoğlu Gurup, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün en anlamlı mesajına imza attı

‘Sevgilimiz Mehmetçik olsun’

Paylaşın:

 

 

‘Sevgiliye en güzel hediye, Mehmetçik Vakfı’nın bağış makbuzu olacak’

 

YASİN BERKER

Şamlıoğlu Gurup, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, herkesin gönlünde yer bulacak bir çağrıya imza attı. “Sevgilimiz Mehmetçik Olsun” sloganlı mesajla, bu senenin hediyesinin Mehmekçik Vakfı’na yapılacak abğışın makbuzu olmasını teklif eden Şamlıoğlu Gurup, kuyumcu mağazasının ekranından bu çağrısını tüm Çorumlular’la paylaştı.

Fotoğraf Sanatçısı Can Eser’in hazırladığı görsellerle, bu kıymetli mesajı Çorumlular’la buluşturan Şamlıoğlu Gurup, özellikle Afrin’de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı ile destanlar yazan kahraman askerlerimize karşı da önemli bir vefa örneği sergiledi.

Sosyal medyadaki kurumsal sayfalarından duyuru yapan Şamlıoğlu Gurup, “Şamlıoğlu ailesi olarak, bu yıl Sevgililer Günü hediyelerimizi "SEVGİLİMİZ MEHMETÇİK OLSUN'' ismiyle "MEHMETÇİK VAKFI'na bağışlıyoruz. Sevgilimize Mehmetçik Vakfı Bağış dekontunu götürüyoruz. Sizlerde bağış yapmak için lütfen aşağıdaki siteyi ziyaret edip banka hesap numaralarına ulaşabilirsiniz.” sözleriyle Çorumlular’ı Mehmetçik Vakfı’na bağış yapmaya davet etti.

Bu davet tüm kamuoyunun gönlünde, en anlamlı 14 Şubat hediyesi olarak yer buldu.

 

 

Diğer Haberler