Çorum'da bulunan mahalle muhtarları Belediye Başkanı Zeki Gül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

‘Muhtarlarımızla uyumlu  çalışmaya devam edeceğiz'

Paylaşın:

 

Çorum'da bulunan mahalle muhtarları Belediye Başkanı Zeki Gül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyarette yaptığı konuşmada, "Muhtarlarımız Belediyemizin mahallelerimize verdiği hizmetlerde her türlü desteği verdi. Mahallelerimizde bir nevi Belediyemizin temsilcileri oldular. Bulundukları bölgelerin varsa eksikliklerini tespit edip, Belediyemize bildiriyorlar. Biz de gereken neyse onu yapıyoruz. Karşılıklı uyum içerisinde 9 yıldır çalışıyoruz. Bundan sonrada aynı şekilde bu süreci devam ettireceğiz. Ben muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum" şeklinde kaydetti.

'BELEDİYEMİZDEN ÇOK MEMNUNUZ'

Mahalle muhtarları adına konuşan Gülabibey Mahalle Muhtarı Hikmet Durgun ise "Şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da haklı olan her durumda yanınızda olacağız. Muhtarlarımız olarak sizleri seviyoruz Belediyemizden çok memnunuz. İnşallah bu yatırımların hizmetlerin devamı gelecektir. Bundan hiç endişemiz yok" dedi.

Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun, Belediye hizmetlerinin daha hızlı verilebilmesi için Belediyenin ilgili birimleri ve muhtarlar arasında bir Whatsapp grubu oluşturma talebinde bulundu.          (Haber Merkezi)


Diğer Haberler