Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası genel kurulu bugün yapıldı. Gülüm Düğün Salonu’nda düzenlenen genel kurulda mevcut başkan Necmettin Uzun, 591 oy alarak güven tazeledi.

Necmettin Uzun, güven tazeledi

Paylaşın:

 

M.BURAK YALÇIN

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası genel kurulu bugün yapıldı. Gülüm Düğün Salonu’nda düzenlenen genel kurulda mevcut başkan Necmettin Uzun, 591 oy alarak güven tazeledi.

Genel kurula Lokantacılar ve Aşçılar Odası Başkanı İsmet Çıtak, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek, Pazarcılar ve Sebzeciler Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kahveciler ve İnternetçiler Esnaf Odası Başkanı Nesimi Özkubat, Bakkallar ve Bayiler Odası Özkan Şanal ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

Kurulun divan heyetinde Uğur Tüfekci, Recep Kayıkçı, Satılmış Önler, Ahmet Ayçam ve Ali Okur yer aldı.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda saygı duruşunda bulunularak İstiklâl Marşı okundu.

Yönetim, denetim kurulu raporlarının okunması ile devam eden genel kurulda, bilanço, gelir-gider hesapları oylanarak ibra edildi.

UZUN: GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞTIK

Genel kurulda konuşma yapan Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, 4 yıl önce oda üyelerine yapılacak hizmetin hakka hizmet anlayışı ile göreve talip olduklarını belirterek, “Allah bu 4 yıllık süreç içerisinde sizlere hizmet etmeyi bana nasip etti. Gecemizi gündüzümüze katarak bıkmadan, usanmadan ilk gün ki aşkımızla en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmak için gayret ettik” dedi.

‘ODAMIZ BİR İLKE DAHA İMZA ATACAK’

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nın bir ilke daha imza atacağını da ifade eden Necmettin Uzun, “Avrupa Birliği’nde çalışmalarımız 1.5 yıl sürüyor. 10 milyon euroluk bir hibe projesi çalışmamız var. Birinci aşaması bitti. İkinci aşamasıyla ilgili ise Bakanlık nezdinde çalışmalar yapılıyor. Biz koltuk sevdalısı değiliz. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan makamda iken oranın hakkını vermektir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diye konuştu.

Kurulda yılın ahisi Kemal Özgül’e onur belgesi takdim verilirken, odanın en eski üyelerine de plaket takdim edildi.

Mevcut başkan Necmettin Uzun ile Adem Kabadayı’nın yarıştığı genel kurulda 591 oy alan mevcut başkan Necmettin Uzun yeniden Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanlığına seçilerek güven tazeledi. Adem Kabadayı ise 307 oy da kaldı.

Necmettin Uzun’un yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Alattin Yalçın, Mehmet Murat İlter, Ahmet Bektaş, Mustafa Türkcan, Halil Yiğitoğlu, Mustafa Fındıkcı, Niyazi Bulut, Kadir Akdağ

 
 

Diğer Haberler