Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Suat Atmaca’nın ataması asaleten gerçekleşti.

Suat Atmaca asaleten atandı

Paylaşın:

 

M.BURAK YALÇIN

Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Suat Atmaca’nın ataması asaleten gerçekleşti.

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, Aile ve Sosyal Politikalar, Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Milli Eğitim Bakanlıklarına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. 

Karara göre, bir süredir Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevini yürüten Suat Atmaca da asaleten atandı.

1992-2013 yılları arasında Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nde Jeoloji Mühendisi olarak çalışan Suat Atmaca, 2017 yılının Ocak ayında Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak atanmıştı.

SUAT ATMACA KİMDİR?

20.10.1966 tarihinde Çorum İli Dodurga İlçesinde doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Genel Jeoloji dalında Yüksek Lisans yaptı. 1990 yılında Tunceli Bayındırlık ve İskan  Müdürlüğünde göreve başladı. 1992 yılında Çorum Bayındırlık ve İskan Müdürlüğüne tayin olduktan sonra 2013 yılına kadar burada görevine devam etti. 2013 yılında Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne tayin oldu. 16.01.2017 tarihi itibariyle Bakanlık onayı ile Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İl Müdür Vekili olarak atanmıştı.

 

Diğer Haberler