BAL temsilcimiz Eti Lisesi Gençlikspor ikinci yarı öncesinde kadrosunu üç yeni isimle takviye etti. Kaleciler Ömer Alkın ve Dursun Kılız ile stoper Murat Akar ikinci yarıda kırmızı siyahlı takım formasını giyecekler.

ETİ’den üç transfer

Paylaşın:

 

BAL temsilcimiz Eti Lisesi Gençlikspor ikinci yarı öncesinde kadrosunu üç yeni isimle takviye etti. Kaleciler Ömer Alkın ve Dursun Kılız ile stoper Murat Akar ikinci yarıda kırmızı siyahlı takım formasını giyecekler. Eti Lisesi bir forvet ve bir kanat oyuncusu alarak transferi kapatmayı planlıyor.

BAL temsilcimiz Eti Lisesi Gençlikspor pazar günü başlayacak ikinci yarı öncesinde kadrosunu iki kaleci ve bir stoper ile takviye yaptı. Kırmızı Siyahlı takım genç kaleciler Ömer Alkış ve Dursun Kızıl ile stoper mevkii içinde Murat Akar ile anlaştı ve kadrosuna kattı.

Eti Lisesi’nin Bursa 19 Mayısspor kulübünden transfer ettiği 1996 Osmangazi doğumlu Ömer Alkış takımında dört maçta U 19 kadrosunda forma giydi. Diğer genç kaleci ise 1998 Çorum doğumlu. Gençlik Çepnispor’da futbola başlayan daha sonra Çorumspor ve son iki yılda Çorum Belediyespor takımlarında forma giyen Dursun Kızıl geçen sezon Akademi Ligi U 19 kadrosunda 18 maçta forma giydi.

Kırmızı Siyahlı takımın diğer transferi ise son olarak Akçakocaspor formasını giyen Murat Akar. HE Kültürspor takımında yedi yıl forma giydikten sonra iki sezon önce Çorum Belediyespor’da profesyonel imza atan Murat Akar bir sezon sonra amatöre dönerek BAL’da mücadele eden Ortaköy Belediyespor devre arasında ise Kastamonu İl Özel İdarespor takımında forma giydi. Bu sezon başında ise Akçakocaspor formasını giyen Murat Akan ikinci yarı için Eti Lisesi Gençlikspor’un başarısı için mücadele edecek.

Eti Lisesi Gençlikspor bir forvet bir birde kanat oyuncusu olarak ikinci yarı kadrosunu oluşturmak için arayışlarını sürdürüyor.

 

Diğer Haberler