Ligin ikinci yarısının hazırlıklarının ikinci etabını Çorum’da sürdüren Çorum Belediyespor dün yaptığı tek çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Yusuf Tokuş gözetiminde Nazmi Avluca sahasında yapılan antrenmana izinli olan...

Önce istasyon sonra taktik

Paylaşın:

 

HARUN AKKAYA

Ligin ikinci yarısının hazırlıklarının ikinci etabını Çorum’da sürdüren Çorum Belediyespor dün yaptığı tek çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Yusuf Tokuş gözetiminde Nazmi Avluca sahasında yapılan antrenmana izinli olan Doğan Can dışında tüm futbolcular katıldılar.

Isınma hareketlerinin ardından saha kenarına kurulan istasyon aletlerinde çabuk kuvvet ve dayanıklılık hareketleri yapan kırmızı siyahlı takım oldukça soğuk havada yapılan antrenman yüksek tempoda yapıldı. Teknik Heyet hareketleri yüksek tempoda yapma isteği sonucunda futbolcuların hayli zorlandığı gözlendi.

İstasyon ve çabukluk hareketlerinde oldukça yorulan kırmızı siyahlı takım daha sonra yarı sahada taktik çalışma yaptı. Taktik çalışma sırasında da mücadelenin devam ettiği gözlendi.

Çorum Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarını bugün sabah 08.30 ve akşam saat 16’da yapacağı iki antrenmanla sürdürecek.

 

Diğer Haberler