Çorumlu yazar ve tiyatro oyuncusu Şahin Örgel’in yazdığı “Aşk Bir Şey Değildir” isimli oyun bugün tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak.

Ünlü oyuncular Örgel’in  oyununu sahneleyecek

Paylaşın:

 

M.BURAK YALÇIN

Çorumlu yazar ve tiyatro oyuncusu Şahin Örgel’in yazdığı “Aşk Bir Şey Değildir” isimli oyun bugün tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak.

Ünlü oyuncular Ececan Gümeci ve Aykut Ünal çiftinin oynayacağı tiyatro oyunu ile ilgili bugün Fas Kahvecisinde bir basın toplantısı düzenlendi.

ÖRGEL: 2007 YILINDA KALEME ALDIM

“Aşk Bir Şey Değildir” oyununu 2007 yılında kaleme aldığını belirten Çorumlu yazar ve tiyatro oyuncusu Şahin Örgel, “Bu oyunun benim için ayrıca bir önemi var. Bu oyunu oynayacak oyuncularım tiyatro dünyasının bugününde ve yarınında çok şey beklediği konuklar. Oyun çok güzel ve keyifli bir oyun” dedi.

GÜMECİ: TÜRK BİR YAZARIN OYUNUNU SAHNELEMEK HEYECAN VERİCİ

Oyuncu Ececan Gümeci ise Türk bir yazarın oyununu kendi memleketinde yazara karşı sahneleyecekleri için çok heyecanlı olduklarını ifade ederek, “Daha önce iyi yönetmenlerle, yazarlarla, senaristlerle çalıştım ama hiç bire bir bu kadar heyecanlanmadım. Heyecandan uyuyamadım. Eşimle birlikte oynamaktan da çok keyif alıyorum. İnşallah seyircilerde memnun kalırlar” diye konuştu.

ÜNAL: DOLU VE İYİ YAZILMIŞ BİR OYUN

Oyuncu Aykut Ünal ise tiyatro önemli bir silah olduğunu söyleyerek, 25 yıldır devlet tiyatrosunda oyuncu olduğunu kaydetti.

Şahin Örgel’in en iyi tiyatro yazarlarından birisi olduğunu da dile getiren Ünal, “Tesadüfen hep yabancı yazarların oyunlarına denk geldim. Yerli yazarlarla çalışma fırsatı bulamadım. Bu kadar dolu ve iyi yazılmış bir oyunu sahnede çok iyi sergilemek için eşimle beraber yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ÖRGEL, OYUNA TÜM ÇORUMLULARI DAVET ETTİ

Şahin Örgel, yazdıkları oyunlara bu zamana kadar Çorumluların yoğun ilgi gösterdiğini de dile getirerek, yarın saat 20.00’da Devlet Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek olan “Aşk Bir Şey Değildir” oyununa tüm Çorumluları davet ettiğini belirtti.

 

 

Diğer Haberler