Laçin eski Belediye Başkanı Erdal Altuntaş ve Konaklı eski Belediye Başkanı Ahmet Şentürk’ün sahibi olduğu Başkanlar İnşaat ve Emlak Ofisi dün hizmete açıldı.

Başkanlar İnşaat Emlak dualarla açıldı

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Laçin eski Belediye Başkanı Erdal Altuntaş ve Konaklı eski Belediye Başkanı Ahmet Şentürk’ün sahibi olduğu Başkanlar İnşaat ve Emlak Ofisi dün hizmete açıldı.

Üçtutlar Mahallesi Fatih Caddesi Fatih Blokları numara 22/A’da gerçekleşen açılışa Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, AK Parti eski İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray, bazı daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayici ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

Çorum’daki çeşitli ilçe ve beldelerde görev yapmış eski Belediye Başkanları’nın büyük ilgi gösterdiği açılışta TV19 Yönetim Kurulu Başkanı ve Dodurga eski Belediye Başkanı Bekir Kılıç da hazır bulundu.

Hıdırlık Kuran Kursu emekli İmam Hatibi İdris Aşgın’ın duaları eşliğinde gerçekleşen açılışta konuşan Erdal Altuntaş, sahip oldukları tecrübe ışığında Çorum’a yeni bir işyeri kazandırdıklarını söyledi.

Ev, arsa, işyeri, bağ gibi gayrimenkuller için alım-satım hizmeti verdiklerini anlatan Ahmet Şentürk ise yakında kendi inşaat projelerini de Çorum halkının beğenisine sunacaklarını kaydetti.

Şentürk, “Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isteyen herkesi Adalet Sarayı civarı, Ulukavak Mahallesi Muhtarlığı karşısında yer alan Başkanlar İnşaat ve Emlak Ofisi’ne davet ediyoruz” dedi.

Açılış töreni, yapılan ikramların ardından sona erdi.

 

 

 

Diğer Haberler