Yaklaşık 3 yıldır Hastane Yöneticisi olarak görev yapan Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir, düzenlenen törenle görevini Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar'a devretti.

Hastanede devir teslim

Paylaşın:

 

M.BURAK YALÇIN

Yaklaşık 3 yıldır Hastane Yöneticisi olarak görev yapan Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir, düzenlenen törenle görevini Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar'a devretti.

Hastane konferans salonunda gerçekleşen devir teslim törenine İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Mete Dolapçı ve hastane çalışanları katıldı.

Törende ilk olarak konuşma yapan eski Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir, "Hastane Yöneticiliği başkalarının canının yandığını hissetmeden yapılabilecek bir meslek değildir" diyerek görev yaptığı 3 yıllık süreç içerisinde hastaların canının yandığını hissederek ona göre tedbirler aldıklarını söyledi.

ZEHİR: HERKESE HAKKIMI HELAL EDİYORUM

Çanakkale'den, 15 Temmuz'a bu coğrafyanın her yerinde şehit vermiş Çorum'un vatandaşına hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu da aktaran Zehir, "Görev yaparken her kime hakkım geçtiyse helal olsun, nefsim adına her kimden bir şey istediysem buradayım gelsin hakkını alsın. Haklarınızı helal edin. Gönlüm rahat bir şekilde değerli bir arkadaşıma görevi teslim ediyorum. Bu hastaneyi daha güzel yerlere getireceğinden eminim. Bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

AFŞARLAR: ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar ise Sinan Zehir'in hastaneye çok büyük emekleri olduğunu ifade ederek kendisine teşekkür etti.

Afşarlar, hastane için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

SOBACI: ÖNEMLİ OLAN GERİDE HOŞ BİR SADA BIRAKMAK

Son olarak kürsüye gelen İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı da makamların gelip gececi olduğunu hatırlatarak, "Önemli olan hoş bir sada bırakmaktır" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ömer Sobacı, Zehir'e plaket ve çiçek takdim etti.

 

 

Diğer Haberler