AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

'Milletimizin gönlünde taht kurduk'

Paylaşın:

 

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Mehmet Karadağ, Yavruturna Mahallesi ve Gazi Caddesi'nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret edip vatandaşları dinledi. Karadağ ayrıca, Yeniyol Mahallesi Muhtarı  Seydi Demiray ile Ulukavak Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir ile de bir araya geldi.

Ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan Karadağ, "Samimi ve güleryüzlü bir şekilde milletimizden selamı eksik etmeyeceğiz. Fırsat buldukça muhtarlarımız esnafımız ve halkımız ile bir araya gelip muhabbet etmeye devam edeceğiz. Halkımızın, talepleri ve önerileri doğrultusunda ne yapılması gerekiyorsa birlikte çözüm üreterek, muhtarlarımızın ve esnafımızın her daim yanındayız" dedi.

AK Parti'nin her zaman milletle iç içe olarak bir seçim olacakmış gibi çalışmalarını sürdüreceklerini kaydeden Karadağ, "AK Parti'nin 16 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte insanlarımızın gönlünde taht kurarak milletimizle hemhal olmamız yatmaktadır. Milletimizle birlikte hem Türkiye'nin emin adımlarla 2023-2053 ve 2071 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de muhtarlarımızın, esnafımızın ve halkımızın taleplerini kendilerinden dinliyoruz" şeklinde kaydetti.

AK Parti'nin 16 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidarda olduğunu dile getiren Karadağ, "Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK Parti'nin neferi olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye AK Parti iktidarı ile gününü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi" diye belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taşeron işçilere verdiği müjdeye de değinen Karadağ, işçilerin ve ailelerinin sabırsızlıkla beklediği haberin açıklamasından dolayı milletin memnun olduğunu gerek ziyaretler ile gerekse telefonla arayarak memnuniyetlerini belirttiklerini söyledi. (Haber Merkezi)

 

 

Diğer Haberler