Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Kenan Aşkan, Düzyurtspor maçında kaybettikleri puanları Kızılcabölükspor deplasmanında telafi edeceklerini söyledi.

‘Çok üzüldük ancak bunu Kızılcabölük’de telafi edeceğiz’

Paylaşın:

HALİL ÖZTÜRK
Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Kenan Aşkan, Düzyurtspor maçında kaybettikleri puanları Kızılcabölükspor deplasmanında telafi edeceklerini söyledi.
 
Aşkan, ligde kaybettikleri puanlara hatta iç sahada Elaziz mağlubiyetine bile Düzyurt karşısında kaybettikleri puanlar kadar üzülmediklerini belirterek ‘Gerçekten galibiyeti çok hak ettiğimiz bir maçtı. Kazanmak adına her şeyi yaptık ancak son vuruşlarda başarılı olamayınca iki puan kaybettik. Eksiklerimize rağmen bu maçtaki mücadele ve kazanma isteği ne kadar doğru yolda olduğumuzun en güzel göstergesi.
Beni diğer üzen konu ise Düzyurtspor maçına gelerek takımımıza destek veren taraftarlarımıza galibiyet sevinci yaşatamamak oldu.
Bu maçı unuttuk ve pazar günü Kızılcabölükspor ile oynayacağımız maçı düşünüyoruz. Direk rakibimiz konumundaki Kızılcabölükspor ile oynayacağımız maç oldukça zorlu geçecek. Bugüne kadar zorlu maçlarda olduğu gibi bu maçtanda istediğimiz alarak ayrılacağımıza inanıyorum.
 
İç sahada kaybettiğimiz puanlara rağmen şu anda şampiyonluğun en güçlü adayı konumundayız. İlk yarının kalan iki maçından 6 veya en kötü dört puanla ayrılarak devre arasına çok iyi noktada girmek istiyoruz. Takım olarak bunu başaracak güçteyiz ve futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tam. İnanıyorumki ikinci yarıda iç saha maçlarında da istediğimiz seriyi yakalayarak Çorum’a şampiyonluk sevinci yaşatacağız’ dedi

Diğer Haberler