Hatap Değirmenlerinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü destekleriyle hazırladığı ‘Tarladan Evimize Gelen Buğday ve Unun Hayatımızdaki Yeri’ konulu ortaokullar resim yarışmasının ödül töreni hafta sonu gerçekleştirildi.

Hatap dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi

Paylaşın:

FATİH BATTAR

Hatap Değirmenlerinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü destekleriyle hazırladığı ‘Tarladan Evimize Gelen Buğday  ve Unun Hayatımızdaki Yeri’ konulu ortaokullar resim yarışmasının ödül töreni hafta sonu gerçekleştirildi.

AHL Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Hatap Değirmenleri Yönetim Kurulu üyesi Latif Kavukçu, Hatap Değirmenleri İnsan Kaynakları Müdürü Adil Kavukçu, Hatap Üretim Müdürü İlknur Temiz, Hatap Yem Genel Müdürü Murat Temiz, Alev Burhanoğlu, ödül alan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Hatap Değirmenleri Yönetim Kurulu üyesi Latif Kavukçu; “Firmamız Çorum’un ve hatta Türkiye’nin en eski firmalarından olup, her yıl düzenli olarak sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeyi kendisine görev edinmiştir. Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz fotoğraf yarışmaları gibi bu senede ortaokullar arası resim yarışması düzenleyerek projelerimize bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız.” dedi.

Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Yarışmada birinci olan Mecitözü Atatürk Ortaokulu’ndan Eylül Ergün’e ödülünü Hatap Değirmenleri Yönetim Kurulu üyesi Latif Kavukçu verirken, ikinci olan Mustafa Kemal Ortaokulundan Ali Eren Ağbal’a ödülünü Alev Burhanoğlu, üçüncü olan Bahçeşehir Koleji’nden Yağız Efe Akay’a ödülünü Adil Kavukçu verdi.

Ödül töreni, toplu resim çekimi ve serginin gezilmesi ile sona erdi.

 

Diğer Haberler