Çorum Belediyespor dün Arsinspor provasını tam kadro olarak yaptı.

Gollü prova

Paylaşın:

HARUN AKKAYA
Çorum Belediyespor dün Arsinspor provasını tam kadro olarak yaptı.
 
Teknik Direktör Yusuf Tokuş yönetiminde Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yapılan çift kalede iki takım oyuncularınında yüksek temposu ve kazanma isteği öne çıkarken atılan hazırlanış olarak birbirinden güzel goller dikkat çekti.
Teknik Direktör Yusuf Tokuş, Arsinspor maçında sahaya süreceği ilk onbirde mecburi bir değişiklik yaptı. Savunmanın göbeğinde Mert’in yerine sakatlığı geçen Akın’a şans verdi. Arsinspor maçında ilk onbirde oynaması muhtemel takımda Ramazan, Yakup (Mehmet Zahid(, Akın (Erhan), Abdullah, Doğukan, Emre, Özgür (Selim), Doğancan, Yasin (Taner), Abuzer (Muhammet Zahid) ve Salim forma giyerken diğer takımda ise Onur, Mehmet Zahid, Erhan, Batuhan, İzzet (Burak), Taner, Mert, Selim, Murat, Haktan (Kıvanç), Muhammed Enes forma giydi.
Çift kalede iki takımda da forma giyen futbolcuların yüksek temposu ve mücadelesi dikkat çekerken, özelkille kanat organizasyonları ile savunma arkasına atılan toplarla hazırlanan pozisyonlardan gelen goller teknik heyeti ve antrenmanı izleyenleri umutlandırdı.
 
Teknik Direktör Yusuf Tokuş çift kale sırasında yapılan hatalar sırasında oyunculara sert uyarılarda bulundu. Özellikle tac atışında geriye atılan toplara tepki gösteren Tokuş, oyunu ileri oynamalarını geriyi düşünmemelerini istedi. İkinci yarıda Tokuş kadroda bazı değişiklikler yaparak diğer futbolculara şans verdi. Tempolu geçen çift kalenin ardından ise ceza sahası üzerinden sağ ve sol kanattan frikik çalışması yaptıran Tokuş maçta bu topları kullanacak oyuncuları daha iyi görme imkanı buldu.

Diğer Haberler