Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül dün yapılan antrenmanı bir süre izledi ve bu arada Tribün liderlerine iç saha maçında takıma desteklerini artırmalarını isterken...

‘Küfüre hep birlikte engel olacağız’

Paylaşın:

HALİL ÖZTÜRK
Çorum Belediyespor Başkanı Zeki Gül dün yapılan antrenmanı bir süre izledi ve bu arada Tribün liderlerine iç saha maçında takıma desteklerini artırmalarını isterken en önemli isteği ise küfür edenlere engel olunması ve tesbit edilmesi oldu.
 
Başkan Gül, Arsinspor provasının yapıldığı çalışmayı bir süre kenardan izledi Teknik Direktör Yusuf Tokuş ile görüştü. Daha sonra kırmızı siyahlı takımın tribün liderleri ile görüşen Gül, öncelikli olarak iç saha maçlarında rakibi baskı altına almak için daha fazla tezahürat gerektiğini belirterek kırmızı siyah çekmekle bunun olmayacağını söyledi.
Takımın iç saha maçlarında performansının düşük olmasında tribünlerden çıkan kötü örneklerin etkisinin büyük olduğunu belirten Gül ‘Sizlerden isteğimiz küfüre engel olmanız. Tüm taraftarlarımızdan bu konuda duyarlılık bekliyoruz. Tribünden küfür edenleri tesbit etsinler herkezin cep telefonu var. Çeksinler fotoğrafını getirsinler bizde İl Spor Güvenlik Kurulunda gerekli cezayı almaları için gerekeni yapalım.
Küfürün önüne hep birlikte geçebiliriz. Herkes yanındaki taraftarı uyarırsa ona engel olursa bu sorunu aşabiliriz. İkaz edilenler ters tepki verdiği zaman ya Emniyet güçlerine haber versinler yada fotoğrafını çekip bize ulaştırsınlar’ dedi. Başkan Gül tribün liderlerinin davul isteği üzerine hemen kulüp müdürünü arayarak sekiz adet davul siparişi verdi ve en kısa sürede gelmesini istedi. Tribün liderleride başkana bu jestinden dolayı teşekkür ettiler.

Diğer Haberler