BAL temsilcimiz Eti Lisesi Gençlikspor’un bu hafta sonu evinde oynayacağı Görelespor maçı pazar günü oynanacak başlama saati 13.30’a alındı.

Eti-Görele maçı 13.30’a alındı

Paylaşın:

HALİL ÖZTÜRK
BAL temsilcimiz Eti Lisesi Gençlikspor’un bu hafta sonu evinde oynayacağı Görelespor maçı pazar günü oynanacak başlama saati 13.30’a alındı.
 
Aynı gün Çorum Belediyespor’un da maçının iç sahada olması nedeni ile Eti Lisesi Gençlikspor Görelespor maçının cumartesi günü oynanması için Federasyon’a başvurdu. Futbol Federasyonu ile görüşen Eti Lisesi Başkanı Fatih Yılmaz, rakip takımında onayı gerektiğinin bildirilmesi üzerine Görelespor Başkanı ile temasa geçti.
Görelespor Başkanı ile yapılan görüşmelerde maçın cumartesi günü oynanmasını kabul etmemesi üzerine pazar günü saat 13.30’da başlaması konusunda anlaşma sağladı. İki kulübünde Federasyon’a gönderdiği yazı üzerine Eti Lisesi Gençlikspor - Görelespor maçı 1 nolu sahada saat 13.30’da başlayacak.
İşin ilginç yanı Orduspor ve Güzel Orduspor aynı ilin takımları. Aynı Çorum Belediyespor ve Eti Lisesi Gençlikspor gibi. BAL’da mücadele eden Orduspor maçlarını cumartesi günü oynarken, Yeni Orduspor ise fikstürdü belirtildiği gibi pazar günleri oynuyor. Aynı şartlar Çorum’da olduğu zaman neden rakip takımın onayı isteniyor anlamak gerçekten zor.
 
Görele hazırlığı sürüyor
Geçtiğimiz hafta sonu Fatsaspor deplasmanında son on dakikada yediği gollerle 3-0 mağlup dönen Eti Lisesi Gençlikspor pazar günü evinde oynayacağı Görelespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Antrenör Cengiz Basım yönetiminde 1 nolu sentetik çim sahada yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldılar. Çabuk kuvvet ve taktik ağırlıklı bir çalışma yapan Eti Lisesinde tüm hesaplar Görelespor maçında alınacak üç puan üzerine yapılıyor. Eti Lisesi’nde kırmızı kart cezalısı kaptan Orhan pazar günki maçta forma giyemeyecek.

Diğer Haberler