Hakimiyet Gazetesi OTOPARK otomobil sayfası tarafından düzenlenen ‘8. Tanıtım Günleri’ sona erdi.

Otomotivde Ahlatcı farkı

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Hakimiyet Gazetesi OTOPARK otomobil sayfası tarafından düzenlenen ‘8. Tanıtım Günleri’ sona erdi.

OTOPARK Tanıtım Günleri’nin son durağı, Volkswagen, Skoda ve Seat yetkili satıcısı Ahlatcı Otomotiv oldu.

Çorum’da otomotiv sektörünün nabzını tutan OTOPARK tarafından düzenlenen ‘Tanıtım Günleri’ dün Ahlatcı Otomotiv’in evsahipliğinde gerçekleşti.

Düzenlenen programa Volkswagen Satış Müdürü Refik İyikan, Servis Müdürü Nesimi Gözüaçık, Satış Şefi Hande Plevne, Satış Danışmanları Hazım Gürel, İsmail Bahar, Selçin Teke, Hakan Ülgü, Murat Yiğit, Aylin Kantemir ve Şaziye Kırtepe, Skoda ve Seat Satış Şefi Murat Arslan, Servis Müdürü Kadir Ceylan, Satış Danışmanları Ayşe Pala, Ufuk Çeliker, Emel Konukman ve Merve Armağan, DOD İkinci El Satış Şefi Orkun Tunç, Satış Danışmanları Emre Tüter ve Mehmet Fırat Okur ile Ahlatcı Otomotiv müşterileri katıldı.

AHLATCI, OTOMOTİVDE DE İDDİALI

50’ye yakın şirketi bünyesinde bulunduran ve yatırımlarıyla adından söz ettiren Ahlatcı Grup, Volkswagen, Skoda ve Seat gibi markalarla otomotiv sektöründe de iddialı.

OTOPARK Tanıtım Günleri’nde konuşan Ahlatcı Otomotiv Satış Müdürü Refik İyikan, “Yatırımlarıyla sektöre yön veren Ahlatcı Grup, otomotiv alanındaki istikrarlı büyümesini sürdürüyor” dedi.

Doğuş Grubu tarafından Türkiye pazarına sunulan seçkin markaların satış ve servis işlemlerini üstlendiklerini belirten Refik İyikan, Çorum’un yanı sıra çevre il ve ilçelerin de hizmetinde olduklarını hatırlattı.

Ahlatcı Otomotiv bünyesindeki Volkswagen, Skoda ve Seat’ın yeni modelleri ile satış ve servis hizmetlerinin tanıtılıldığı etkinlikte konuşan İyikan, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını vurguladı.

İyikan, “Devam eden kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak, Volkswagen, Skoda ve Seat’ın yeni modellerini yakından görüp test etmek isteyen herkesi Ankara Yolu Bulvarı’nda hizmet veren plazalarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

VOLKSWAGEN ARTEON GÖRCÜYE ÇIKIYOR

Volkswagen Satış Müdürü Refik İyikan, “Tüm alışkanlıklarınızı ve bir otomobilden beklentilerinizi değiştirecek yeni Arteon’u müşterilerimizin beğenisine sunmaya hazırlanıyoruz” dedi.

“Yenilikleriyle dikkat çeken Volkswagen, gerek binek gerekse ticari modelleriyle 2017 yılına da damgasını vurdu” diyen Refik İyikan, “Yeni Polo, Golf, Jetta, Passat, yeni Beetle, Tiguan ve Arteon gibi binek modellerimizin yanı sıra Caddy, TransporterCamlıvan ve Cityvan, Caravella ve Amarok gibi ticari modellerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz” diye konuştu.

İyikan, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) ayrıcalığıyla 48 aya varan kredi imkanı içeren kampanyanın devak ettiğini sözlerine ekledi.

KIŞ KONTROLÜNÜ YAPTIRDINIZ MI?

Volkswagen ve Audi Servis Müdürü Nesimi Gözüaçık, tüm binek ve ticari araçlar için ücretsiz kış kontrolü hizmeti sunduklarını açıkladı.

Kış lastiği satışlarında da ücretsiz montaj ve lastik oteli hizmeti verdiklerini anlatan Nesimi Gözüaçık, “4 yaş ve üzeri Volkswagen araç sahiplerine yedek parça ve işçilikte yüzde 16 indirim imkanı sunuyoruz” dedi.

Oto kuaför hizmeti de vermeye başladıklarını anlatan Gözüaçık, cam ve kaput filmi uygulamaları alanında da çözümler sunduklarını ifade etti.

ÜCRETSİZ TEST UYGULAMASI

Skoda ve Seat Servis Müdürü Kadir Ceylan, “Servisimize gelen tüm taşıtlara, araç kabul noktamızda yanal kayma, amortisör ve fren testlerini ücretsiz olarak sunuyoruz” dedi.

Orijinal yedek parça, kaliteli işçilik ve garantili hizmet güvencesini bir arada sunan yetkili servislerinin Çorum’un yanı sıra çevre il ve ilçelerindeki Skoda ve Seat kullanıcılarının ilk tercihi haline geldiğini anlatan Kadir Ceylan, “Satış ve servis alanlarında en iyi hizmeti sunma bilinciyle görev yapan ekibimizin gayretleri doğrultusunda bölgemizde Skoda ve Seat markalarının tercih edilme oranı yüzde 400 oranında arttı” diye konuştu.

“Mekanik, elektrik-elektronik ve orijinal aksesuarlarda yüzde 20’ye varan indirim imkanı sunan Zubizu kampanyamız sürüyor” diyen Ceylan, kış lastiği satışının yanı sıra ücretsiz lastik oteli hizmeti verdiklerini de hatırlattı.

SKODA ve SEAT’TAN YENİ MODELLER

Skoda ve Seat Satış Şefi Murat Arslan, www.zubizu.com üyelerine Skoda modellerinde yüzde 3’e varan özel indirimler uyguladıklarını açıkladı.

Seat modellerinde de cazip indirim ve ödeme seçenekleri sunduklarını belirten Murat Arslan, yeni SeatIbiza’nın büyük ilgi gördüğünü kaydetti.

Skoda Superb’in de sınıfının gözdesi olduğunu anlatan Arslan, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Plazamızda Skoda Superb’in yanı sıra yeni Octavia, Fabia, Rapid, RapidSpaceback ve Kodiaq modellerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

SeatLeon, yeni Ibiza ve Ateca da plazamızda yer alan modeller arasında.”

‘İKİNCİ ELDE GÜVEN’

Doğuş Oto Değerlendirme (DOD) Satış Şefi Orkun Tunç, ‘İkinci Elde Güven’ sloganıyla plaza konseptinde hizmet verdiklerini söyledi.

Orkun Tunç, her marka ve model ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini Doğuş Otomotiv güvencesiyle sunduklarını kaydetti.

“Türkiye'nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el markası DOD, 1999 yılından bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır” diyen Tunç, şöyle konuştu:

“Her marka, model ve yaşta araç alım, satım hizmetleri sunan DOD, Türkiye'de ilklerin markası olarak ikinci el araçlarda ‘Garanti’ hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla ‘101 Nokta Ekspertizi’ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır.”

 

 

Diğer Haberler