Çorum'un ilk ve tek otomobil sayfası olan OTOPARK tarafından düzenlenen ‘8. Tanıtım Günleri’ sürüyor.

Otomotiv Karataş’ın işi

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Çorum'un ilk ve tek otomobil sayfası olan OTOPARK tarafından düzenlenen ‘8. Tanıtım Günleri’ sürüyor.

Peugeot, Honda, Hyundai ve Fiat yetkili satıcısı Karataş Otomotiv’in evsahipliğinde düzenlenen ‘OTOPARK Tanıtım Günleri’ dün Ankara Yolu 3. kilometrede hizmet veren Karataş Grup’ta gerçekleşti.

Düzenlenen programa Karataş Otomotiv Genel Müdürü Özcan Erişen, Hyundai Satış Müdürü İbrahim Saçmacı, Servis Müdürü Ozan Harputlu, Satış Danışmanları Mehmet Gençkurt ve Umut Özdemir; Honda Satış Müdürü Fatma Kınacı, Servis Müdürü Lokman Örskaya, Satış Danışmanları Recep İnce, Ümit Can ve Halil Demir; Peugeot Satış Müdürü Ufuk Özdemir, Servis Müdürü Ertunç Eritir, Satış Danışmanları Melikşah Yavuz ve Hasan Tufan; Fiat Satış Müdürü İlker Aksungur, Servis Müdürü Nuray Eser, Satış Danışmanları Evren Gülenoğlu, Mustafa Milağ, İsa Genç, Zafer Buyruk ve Hüseyin Esen ile Karataş Grup müşterileri katıldı.

Çorum’da otomotiv sektörünün nabzını tutan  ve otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen OTOPARK sayfası ile otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarından Karataş Grup işbirliğinde düzenlenen programda Peugeot, Honda, Hyundai ve Fiat’ın yeni modelleri ile satış ve servis hizmetleri tanıtıldı.

‘OTOMOTİV, KARATAŞ’IN İŞİ’

Düzenlenen programda konuşan Karataş Otomotiv Genel Müdürü Özcan Erişen, otomotiv sektöründe 40 yılı aşan tecrübeye sahip olan Karataş Grup’un 4 farklı marka ile hizmetlerini sürdürdüğünü söyledi.

Otomotiv piyasasındaki yatırımlarıyla adından söz ettiren Karataş Grup’un gerek hizmet yelpazesi gerekse pazar payı açısından sektörün öncüsü olduğunu vurgulayan Özcan Erişen, “Hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti açısından daima en iyisini sunma bilinciyle çalışıyoruz” dedi.

Erişen, “Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak, Peugeot, Honda, Hyundai ve Fiat’ın yeni modellerini yakından görüp test etmek isteyen herkesi Ankara Yolu 3. kilometrede hizmet veren plazalarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

HYUNDAİ’DE EKİM FIRSATLARI

Hyundai Satış Müdürü İbrahim Saçmacı, “Benzersiz fırsatlar içeren kampanyalarımızla yılın son çeyreğine iddialı giriyoruz” dedi.

Hyundai’nin i10, i20, i30, Accent Blue, Elantra, Tucson ve hibritIoniq modellerinin yanı sıra H100 adlı ticari modellerini müşterilerinin beğenisine sunduklarını anlatan İbrahim Saçmacı, “Yeni i30 modelinde otomatik şanzıman farkını sıfırlıyoruz” diye konuştu.

Servis Müdürü Ozan Harputlu ise müşteri memnuniyetinde 4 yıl üst üste müşteri memnuniyeti birincisi olan Hyundai’nin ‘Ömür Boyu Müşteri Bağlılığı’ kriterleri ile satış sonrası hizmetlerde de iddialı olduğunu vurguladı.

HONDA EN İYİ MARKALAR ARASINDA

Honda Satış Müdürü Fatma Kınacı, “Dünyanın en iyi markaları arasında 20’nci sırada yer alan Honda, son beş yılda değerini yüzde 31 artırarak sektörün 4. büyük markası oldu” dedi.

Fatma Kınacı, yeni Civic, Civic HB, CR-V, WRV ve Jazz’ın yanı sıra Typer ve NSX gibi modellerden oluşan zengin bir ürün gamına sahip olan Honda’nın otomotiv tutkunlarının gözdesi olduğunu söyledi.

Servis Müdürü Lokman Örskaya ise, “Bakım ve onarım hususunda yetkili servis güvencesinden şaşmayın” diye konuştu.

PEUGEOT EXPERT TRAVELLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Peugeot Satış Müdürü Ufuk Özdemir, “9 koltuğa kadar farklı oturma kombinasyonlarına sahip Yeni Peugeot Traveller’ı müşterilerimizin beğenisine sunduk” dedi.

Cazip fiyat ve kredi seçenekleri içeren kampanyalarının devam ettiğini anlatan Ufuk Özdemir, “Binek otomobil ürün gamında yer alan Traveller’ın yanı sıra Peugeot’nun 208, 301, 308, 2008, 3008, 5008, Partner Tepee ve Boxer modellerini satışa sunuyoruz” diye konuştu.

Peugeot’da periyodik bakım kampanyasının başladığını duyuran Servis Müdürü Ertunç Eritir ise 18 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek fırsatların kış bakımı paketlerini de kapsadığını kaydetti.

Ertunç Eritir, 4 adet lastik alan müşterilerine serviste geçerli indirim kuponu hediye ettiklerini de sözlerine ekledi.

FİAT MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE ZİRVEDE

Fiat Satış Müdürü İlker Aksungur, Tofaş tarafından yapılan müşteri memnuniyeti değerlendirmelerinde gerek satış gerekse servis alanında zirvede yer aldıklarını söyledi.

Benzinli yeni Fiorino’nun Karataş Plaza’da yerini aldığını belirten İlker Aksungur, tüm binek ve ticari araç modellerinde cazip indirimler ve sıfır faizli kredi imkanları sunduklarını kaydetti.

Aksgungur, Fiat’ın Egea Sedan, Egea Station Wagon, Egea HB, Linae, Punto, Panda, 500, 500L, 500X gibi binek modellerinin yanı sıra Fullback, Ducato, Pratico, Doblo ve Fiorino gibi ticari modellerini müşterilerinin beğenisine sunduklarını anlattı.

Devam eden kampanyalarından bahseden Servis Müdürü Nuray Eser ise “Belirlenen oran üzerinde servis hizmeti alan müşterilerimize okul çantası veya kış bakım paketi hediye ediyoruz” dedi.

Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini vurgulayan Nuray Eser, ‘Uzatılmış Garanti’ kampanyasının da sürdüğünü ifade etti.

 

 

Diğer Haberler