Otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen ‘OTOPARK 8. Tanıtım Günleri’ devam ediyor.

Toyota’dan çevreci teknoloji

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Otomobil tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen ‘OTOPARK 8. Tanıtım Günleri’ devam ediyor.

Toyota yetkili satıcısı Şamlıoğlu Otomotiv’in evsahipliğinde düzenlenen 'OTOPARK Tanıtım Günleri', Ankara Yolu 5. kilometrede hizmet veren Toyota Plaza'da gerçekleşti.

Dün düzenlenen programa Şamlıoğlu Otomotiv Genel Müdürü Onur Şamlı, Satış Müdürü Abdullah Çoban, Servis Müdürü Fatih Kırdı, İkinci El Satış Müdürü Mutlu Erdem, Satış Temsilcileri Tunahan Kıyılmak, Ayşe Balcı, Seda Kavacıklı ve Yeliz Büyükpatlak ile Toyota müşterileri katıldı.

HYBRİD EŞİTTİR TOYOTA

OTOPARK Tanıtım Günleri'nde konuşan Şamlıoğlu Otomotiv Abdullah Çoban, ‘Hybrid eşittir Toyota’ sloganıyla çevreci motor seçeneklerine sahip yeni model araçları görücüye çıkardıklarını söyledi.

Toyota’nın 2017 senesini ‘Çevreci Hybrid Yılı’ ilan ettiğini vurgulayan Abdullah Çoban, elektrik ve benzinli yakıt sistemini buluşturan hybrid motor seçeneklerini, Toyota’nın Yaris, CHR, Auris ve RAV4 gibi modelleriyle müşterilerinin beğenisine sunduklarını kaydetti.

Hybrid teknolojisinin kullanıcılarına büyük avantajlar sunduğunu anlatan Çoban, yüzde 50 ÖTV indirimine sahip olan çevreci modellerin sıfır faizli kredi imkanıyla satışa sunulduğunu hatırlattı.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin yakın bir gelecekte araçların emisyon değerlerine göre belirlenmesinin planlandığını belirten Çoban, Hybrid teknolojisinin düşük emisyon değeriyle en düşük vergi oranına sahip olacağına işaret etti.

Çoban, hybrid araçların benzinli ve dizel motorlu araçlara göre şehir içi trafikte daha az yakıt tüketerek ekonomik bir sürüş imkanı sunduğuna dikkat çekti.

ŞAMLIOĞLU’NDAN SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Satış Müdürü Abdullah Çoban, Şamlıoğlu Otomotiv olarak sosyal sorumluluk projelerini önemsediklerini ve bu alanda yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyerek desteklediklerini dile getirdi.

Çevre konulu etkinliklerden sanatsal faaliyetlere kadar pek çok organizasyona sponsor olduklarını anlatan Abdullah Çoban, hazırladıkları projelerle otomotiv sektörüne yeni bir bakış açısı getirdiklerini söyledi.

Toyota markasını Çorum ve bölgesinde en iyi şekilde temsil etme gayesiyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Çoban, “Tüm bu etkinlikleri gerçekleştirirken hem sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyor hem de Toyota markasını toplumun geniş kesimlerine tanıtma fırsatı buluyoruz” diye konuştu.

TOYOTA’DAN KREDİ DESTEĞİ

Yenilenen modelleriyle pazardaki hakimiyetini güçlendiren Toyota’nın, adından başarıyla söz ettirdiğini vurgulayan Abdullah Çoban, “Düşük faiz ve cazip geri ödeme imkanları içeren kampanyalarımız devam ediyor” dedi.

Toyota Finans desteği ile sundukları kredi kampanyasından bahseden Çoban, şöyle konuştu:

“Toyota Finans sisteminden kullanılabilecek kredi ile üstün teknolojilere sahip herhangi bir Toyota modeline sahip olmak artık çok kolay.

Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi otomobil sahibi yapan Toyota’nın yeni kampanyasından yararlanmak isteyen herkese, kaçırılmaz fırsatlar sunuyoruz. Toyota Finans'la işlemleri hızla tamamlıyor ve Toyota sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Toyota’nın gözde modelleri Yaris, Corolla, Avensis, Verso, Auris, AurisTouring Sports, RAV4, CHR, Hilux’u müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Satış alanındaki kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak, Toyota’nın yeni modellerini yakından görmek ve test etmek isteyen herkesi Şamlıoğlu Plaza’ya bekliyoruz.”

 

 

Diğer Haberler