Yazarın üç yıllık titiz bir çalışmasının ürünü olan İKİ KADININ HİKÂYESİ adlı merakla beklenen romanı okuyucusuyla buluştu.

Mustafa Özçatalbaş'ın yeni romanı çıktı

Paylaşın:

 

Yazarın üç yıllık titiz bir çalışmasının ürünü olan İKİ KADININ HİKÂYESİ adlı merakla beklenen romanı okuyucusuyla buluştu.

TEMİN EDİLEBİLECEK ADRESLER:

Çorum Leblebicioğlu Eczanesi, Çorum Atatürk Lisesi civarı Fatih Bilgisayar Kafe ve Rengin Pastanesi Çorum Hakimiyet Gazetesi.

Tel: 05355411779

KİTAP HAKKINDA...

Yazarın önceki seneler yayınlanan; 'Şu Bizim Çorum, Çorum İle İstanbul'un Arası' 40'lı, 50'li yıllardan insan manzaraları içeren nostaljik hikayeler kitapları hayli beğenilmişti. Konusu gerçek hayattan alınmış romanı hakkında Özçatalbaş şöyle diyor:  "Eser (Şehirli, köylü, zengin, fakir, şöhret sosyete, varoş insanı) hepsinin kendinden bir şeyler bulacağı içeriktedir. Okurken zaman zaman büyük duygu yoğunluğuyla, "Şu dünyaya bir gelen pişman bir gelmeyen pişman" diye yerineceksiniz. Bazen aşkın o zehir zemberek acısına bakıp, iyi ki olmadım diye sevinecek, bazen de onsuz şu dünyadan gelip geçmenin ne büyük bir şanssızlık olduğunu idrakle yakınacaksınız. Evet, hayatın merkezinde aşk-u muhabbet vardır ve Tanrı'nın kullarına en büyük en paha biçilmez hediyesi, nimetidir belki de…

 

 

Diğer Haberler