Çorum'da mobilya sektörünün öncülerinden olan Kerman Mobilya üçüncü şubesini İstikbal Kerman Ev Concept adıyla yeni Terminal karşısı Traktörcüler Sitesi yanında açtı.

Kerman Mobilya'dan yeni mağaza

Paylaşın:

 

FATİH BATTAR

Çorum'da mobilya sektörünün öncülerinden olan Kerman Mobilya üçüncü şubesini İstikbal Kerman Ev Concept adıyla yeni Terminal karşısı Traktörcüler Sitesi yanında açtı.

Dün itibariyle Çorum halkının hizmetine giren İstikbal Kerman Ev Concept, gerek geniş oturum alanı, gerek hizmet kalitesi, gerekse standartların üzerinde dekorasyon anlayışı ile büyükşehirlerde dahi göremeyeceğiniz bir mobilya mağazası vadediyor.

2009 yılında mobilya sektörüne, sektörün öncü firması İstikbal bayiliği ile giren ve 2016 sonlarında bünyelerine Bellona markasını da dahil eden Kerman Mobilya Bahabey, Gazi Caddesi mağazalarından sonra üçüncü şubesini İstikbal Kerman Ev Consept adıyla Çorum halkının hizmetine sundu.

2300 metrekare alana sahip olan yeni mağaza 2 kattan oluşuyor. Geniş alanı ve muhteşem görüntüsü ile bölgenin en büyük mobilya mağazalarından biri olan İstikbal Kerman Ev Consept'te müşteriler için her şey düşünülmüş. Mağazada müşterilerinin faydalanabilecekleri bir adet kafe ile birlikte çocuk oyun alanı ve mescit de bulunmakta.

Yeni mağazaları ile ilgili gazetemize bilgi veren Kerman Mobilya şirket ortaklarından Gökhan Kerman; "2300 m2 taban alanına oturan mağazamız 2 kattan oluşuyor. Vatandaşlarımıza otopark sorunu olmadan, çocukları ile rahatça gezerek alışverişlerini yapabilecekleri, mağaza müşterilerimizin kafemizde keyifle oturup kahve ikramlarımızı içebilecekleri şık bir mağaza yapmaya çalıştık. Bizim aile olarak prensibimiz yatırımlarımızı Çorum'da yapmak ve bu memleketin insanını istihdam etmek. Yeni mağazamızla birlikte ekstradan 15 kişi daha istihdam etmenin gururunu yaşıyoruz. Şehrimize bir çivi bile çakan herkese çok teşekkür ediyoruz." dedi

30 Eylül'de sona erecek mobilyada KDV indirimi ile ilgili açıklama yapan Kerman; "Bu sene devletimizin 2 Şubat tarihinde uyguladığı KDV indirimi sayesinde çok yoğun bir sezon yaşadık. Herkesin bildiği üzere mobilyada KDV oranı % 18 den % 8 e düştü ve İstikbal markası da KDV'yi kendi kampanyası ile sıfırlayarak fiyatları çok cazip hale getirdi. Tüm Çorumlu hemşerilerimize 30 Eylül' de sona erecek bu kampanyayı kaçırmamasını tavsiye ediyorum. Henüz bir açılış organizasyonu planlamadık ilerleyen tarihte bir açılış yapmayı düşünüyoruz. Telefon numaramız 300 19 19." diye konuştu.

 

 

Diğer Haberler