Özel Elitpark Hastanesi kadrosuna Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Seyfettin Gümüş'ü kattı.

Elitpark'dan tecrübeli doktor takviyesi

Paylaşın:

 

Özel Elitpark Hastanesi kadrosuna Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Seyfettin Gümüş'ü kattı.

Kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini belirten Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Duyar ve Başhekim Op. Dr. Ömer Akkaş güçlü olan kadrolarını daha da güçlendirmek için Doç. Dr. Seyfettin Gümüş ile anlaştıklarını söyledi.

Özel Elitpark Hastanesi'nin hızla büyüdüğünü dile getiren Duyar ve Akkaş; "Çorum halkına hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir." dedi.

DOÇ. DR. SEYFETTİN GÜMÜŞ KİMDİR?

1976 Samsun havza doğumlu olan gümüş Samsun 19 Mayıs Lisesi'nde liseyi tamamlayıp 1992 yılında başladığı GATA Tıp Fakültesi'nden 1998 yılda mezun olmuştur.  1999-2001 yıllarında kıta hizmetini tamamlayıp 2001 Ankara GATA'da uzmanlık eğitimine başlamıştır.

2005-2007 yılları arasında GATA Acil Tıp Anabilim dalında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2007 yılında Yardımcı Doçent unvanı alan Gümüş 2013 yılında Doçent unvanı almıştır.

12 yıl solunumsal yoğun bakım tecrübesi 10 yıl sigara bırakma polikliniğinde tecrübesi olan gümüş yaklaşık 3 yıl uyku laboratuvarın da  çalışma tecrübesi bronkoskopi, plevral ponksiyon ve plevral biyopsi işlemlerinde deneyim sahibidir.

 

 

Diğer Haberler