Otomobil tutkunlarının buluşma noktası ‘OTOPARK’ 10 yaşında.

OTOPARK 10 YAŞINDA

Paylaşın:

 

Otomobil tutkunlarının buluşma noktası ‘OTOPARK’ 10 yaşında.

Gazeteniz Hakimiyet’in ilgiyle takip edilen otomobil sayfası OTOPARK, onuncu yaşını kutluyor.

Çorum’un ilk ve tek otomobil sayfası OTOPARK, okurlarının ilgi ve desteği ile habercilikte on yılı geride bıraktı.

2007’DEN BU YANA SİZLERLE

Hakimiyet Gazetesi’nin özel sayfaları arasında yer alan OTOPARK, Eylül 2007’den bu yana her pazartesi okurlarıyla buluşuyor.

Otomotiv sektörü haberciliğinde Türkiye’nin en uzun soluklu çalışmaları arasında yer alan OTOPARK, gerek yerel gerekse yaygın basında adından söz ettiriyor.

Çorumlu otomobil tutkunlarının vazgeçilmezi olan OTOPARK, sektör analizlerinden otomobil dünyasındaki yeniliklere, sıfır kilometre ve ikinci el otomobil piyasasından servis hizmetlerine, sürücülerin dikkat etmesi gereken hususlardan araç bakımındaki püf noktalara, trafik kurallarıyla ilgili hatırlatmalardan sürüş tavsiyelerine kadar pek çok ayrıntı ve gelişmeyi okurlarıyla paylaşıyor.

SEKTÖRÜN NABZINI TUTUYOR

Oto Pazarı ve yerel ilanlardan oluşan ikinci el otomobil ve ticari araç fiyatlarının da yer aldığı OTOPARK otomobil sayfası, yıl boyunca okurlarını piyasa hakkında bilgilendiriyor.

‘Tanıtım Günleri’yle Çorum’da otomotiv sektörünün nabzını tutan OTOPARK, pek çok sürprizle yeni yayın döneminde de Hakimiyet okurlarıyla buluşmaya devam edecek.

Haber ve yorumlarımızı ilgiyle takip eden OTOPARK okurlarına teşekkür ediyor, birlikte nice yıllar diliyoruz.

 

 

Diğer Haberler