Çorum'da halı yıkama sektörünün öncülerinden BıcıBıcı Halı Yıkama, makine parkuru en gelişmiş halı yıkama üniteleriyle ev hanımlarının tercihi oldu.

Bıcıbıcı da halılar son teknoloji ile yıkanıyor

Paylaşın:

 
FATİH BATTAR
Çorum'da halı yıkama sektörünün öncülerinden BıcıBıcı Halı Yıkama, makine parkuru en gelişmiş halı yıkama üniteleriyle ev hanımlarının tercihi oldu.
Kale Mahallesi Meram 1.Sokak'ta 10 yıldır Çorum halkının hizmetinde olan BıcıBıcı Halı Yıkama kaliteli ekipman, malzeme ve güvenilir işçilik ile 650 metrekare alanda Çorum halkına hizmet vermeye devam ediyor.
Profesyonel ekibi, halı yıkama makineleri ve hızlı servisi ile halı yıkama sektörünün öncülerinden olan BıcıBıcı Halı Yıkama'da hijyen ve kalite her zaman ön planda.  
 
'ÇORUM'DA EN GELİŞMİŞ HALI 
YIKAMA PARKURUNA SAHİBİZ'
Çorum'da en gelişmiş halı yıkama parkuruna sahip olduklarını belirten BıcıBıcı Halı Yıkama işletme sahibi Gülay Özdemir, halıları nasıl yıkadıklarını anlattı.
Halıları halı yıkama bölümüne almadan önce özel toz alma makinası ile tüm tozlarından en iyi şekilde arındırdıklarını dile getiren Özdemir, bu sayede halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırıldığını ifade etti. 
Toz alma işleminden sonra yıkama işlemine geçildiğini belirten Özdemir, yıkamanın üç aşamadan geçtiğini açıklayarak; ön yıkama, yıkama ve durulamadan oluştuğunu söyledi.
 
'HALILAR KAPALI HİJYENİK 
ORTAMDA KURUTULUYOR'
Halıların tamamen kapalı hijyenik ortamda kurutulduğunu belirten Özdemir, temizlik ürünlerinde sağlığa zararlı maddeler kullanmadıklarını kaydetti.
Halıların toz alma, yıkama, durulama ve kurutma işlemlerinin ardından son olarak Havmatik denilen makinede kalite kontrolü yaptıklarını dile getiren Özdemir, kalite kontrolü yapıldıktan sonra halıların teslim edildiğini söyledi.
 
'MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HER 
ZAMAN ÖN PLANDA TUTUYORUZ'
İşletme olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını belirten Özdemir; "Bizim için müşteri memnuniyet çok önemlidir. Müşterilerimizin halılarını evden alıp yine evine teslim ediyoruz. 3 aracımız ile Çorum halkının hizmetindeyiz." dedi
Halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkama, perde temizliği gibi hizmetlerde yaptıklarını açıklayan Özdemir, işletme olarak ayrıca emeklilere ve halısını kendisi getirip, kendisi götürene %10 indirim uyguladıklarını da sözlerine ekledi.
 

Diğer Haberler