Şamlılar Züccaciye Kolektif Şirketi’nce Çorum’da hizmete sunulan Villa ve Biev Mağazaları dün düzenlenen törenle açıldı.

Şamlılar’dan çifte açılış

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Şamlılar Züccaciye Kolektif Şirketi’nce Çorum’da hizmete sunulan Villa ve Biev Mağazaları dün düzenlenen törenle açıldı.

Dr. İlhan Gürel Caddesi Migros Market yanı numara 18’de gerçekleşen açılışa Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, bazı daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayici ve işadamları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan duanın ardından açılışı yapılan mağazayı gezen davetliler, Şirket yetkilileri Mahmut Şamlı ve oğlu Safa Şamlı’yı tebrik ettiler.

SEKTÖRDE 80 YILLIKTECRÜBE

Açılışta konuşan Ahmet Sami Ceylan, “Çorumlular’ın girişimcilik ruhunu biliyoruz. Böyle güzel bir işyerini Çorum'a kazandırdıkları için Şamlı Ailesi’ne teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın” dedi.

80 yılı aşkın süredir perakende mağazacılık yapan Şamlılar Züccaciye yetkilileri ise 7 ve 8’inci şubelerini Çorum halkının hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

YAKIŞIKLI ŞEF’TEN TARİFLER

Açılışa özel indirimlerin uygulandığı programda ‘Korkmaz Şef’ adlı bölümde sahne alan Uğur Volkan Uysal, et pişirmenin püf noktalarından ve çelik tencerenin sırlarından bahsetti.

Mutfağı, pişirmeyi, ikram etmeyi ve yemek yemeyi sevenlerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte sürpriz hediyeler de dağıtıldı.

 

 

Diğer Haberler