Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, Pazartesi Pazarı’nda yaşanan problemlerin son bulduğunu açıkladı.

‘Başkan Külcü’ye minnettarız’

Paylaşın:

 

MURAT ÇETİN

Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, Pazartesi Pazarı’nda yaşanan problemlerin son bulduğunu açıkladı. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye çevre sakinlerinin şikayet ve taleplerini aktardıklarını bildiren Özdemir, “Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye minnettarız. Bölge halkının taleplerini kendisine aktardık ve sorunlarımız çözüme ulaştı. İlgisi ve duyarlılığı için Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye teşekkür ederiz.” dedi.

Pazartesi Pazarı’nda eskici ve hurdacıların tezgah açmaya başlaması ile birlikte sorunlar yaşanmaya başlandığını söyleyen Özdemir, sorunlarının en kısa zamanda çözüme ulaşmasından büyük bir mutluluk yaşadıklarını kaydetti.

Muhtar Hanefi Özdemir, “Ulukavak Mahallesi Pazartesi Pazarı’nda olan sıkıntılardan dolayı, sayın belediye başkanımıza sorunlarımızı ilettik, en kısa zamanda çözüm sağladığı için Ulukavak halkı adına teşekkür eder saygılarımızı sunarız. Çarşamba günleri ve diğer günlerde açılan tezgahların neden olduğu şikayetleri kendisine bildirdik, taleplerimiz hemen karşılık buldu ve şikayete söz konusu durumlar tamamen ortadan kalktı.” dedi.

ESKİCİLER İÇİN OTO PAZARI DÜŞÜNÜLÜYOR

Belediye tarafından eskici tezgahlarının meskun mahal dışına çıkarılması ile ilgili çalışmalar başlatılırken, konu ile ilgili bilgi aldığımız Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, eskici tezgahlarının Pazartesi ve Çarşamba Pazarı’na tezgah açmayacağını, esnafa oto pazarı ile ilgili teklifte bulunduklarını belirterek, esnafın da rızası alınarak uygun bir yer tespit edileceğini kaydetti.

 

 

Diğer Haberler