Milliyetçi Hareket Partisi İskilip 12. Olağan Kongresi yapıldı.

Ali Alıcı güven tazeledi

Paylaşın:

 

Milliyetçi Hareket Partisi İskilip 12. Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut Başkan Ali Alıcı güven tazeledi.

İskilip MHP İlçe Başkanlığı salonunda gerçekleştirilen kongreye MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet  Vahapoğlu, Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed Yavuz Ünlü, İskilip eski Belediye Başkanı Mehmet Lokum, eski yönetim, delegeler ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan açıklama göre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan kongreye katılan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu yaptığı konuşmada Kongreye katılanlara teşekkür ederken, “Birlik ve beraberliğimizi bozmak, vatanımızı bölmek ve parçalamak isteyen güçlere karşılık, ülkemizi ayakta tutmak için önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışacağız." dedi.

Tek aday olarak seçime giren MHP İlçe Başkanı Ali Alıcı, yeniden başkanlığına seçilerek güven tazeledi. MHP İlçe Başkanı Ali Alıcı başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Kenan İnce, Abdurrahman Öncü, İsmail Keleş, Selçuk Bağdat, Yusuf Karaçoban, İsmet Bülbül, Yusuf Demirel, Halil Holta, Abdullah Aşkın, Ahmet Okumuş, Mustafa Satılmış, Osman Şahin, Mustafa Sırıklı ve Doğan Uçar yer aldı.

 

 

Diğer Haberler