Hitit Üniversitesi öncülüğünde, Çorum TSO ve Çorum OSB ortaklığında yürütülen ‘İnsana Yakışır İş İçin Kayıtlı istihdamın Teşviki’ projesi ...

İstihdam paneli için Çorum’a gelecekler

Paylaşın:

 

Hitit Üniversitesi öncülüğünde, Çorum TSO ve Çorum OSB ortaklığında yürütülen ‘İnsana Yakışır İş İçin Kayıtlı istihdamın Teşviki’ projesi kapsamında panel düzenlenecek.

26 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’de Hitit Üniversitesi Rektörlüğü Erol Olçok Konferans Salonunda düzenlenecek panelde istihdamla ilgili merak edilen tüm sorular yanıtlanacak.

İstihdam ve prim teşviklerinde son gelişmelerin, iş davaları, kıdem tazminatı gibi güncel konuların konuşulacağı panelde; İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nizamettin Aktay, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Milliyet Gazetesi Yazarı, NTV Yorumcusu Prof. Dr. Cem Kılıç, Sosyal Güvenlik Kurumu Kayıtdışı İstihdam Daire Başkanı Yakup Süngü, Gazi Üniversitesi İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eyüp Bedir, Gazi Üniversitesi İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Dr. Işıl Kurnaz Baltacı gibi konusunda en yetkin isimler konuşmacı olarak yer alacak.

 

 

Diğer Haberler