Çorum Belediyespor pazar günü Kozan Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü.

Kılıç, Kozan’ı ezberletiyor

Paylaşın:

 
HARUN AKKAYA
 
Çorum Belediyespor pazar günü Kozan Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü. Nazmi Avluca sahasında yapılan antrenmana tesisde çalışan Cenk ile arka adalesinde sertleşme olan Mertcan dışında tüm futbolcular katıldılar.
 
Teknik Direktör Gürses Kılıç yönetimindeki çalışma ısınma hareketleri ve dar alanda pas ile başladı. Daha sonra takımı ikiye ayıran Kılıç, İmam, Hüseyin, Yeldar ve Akın ile alt yapıdan gelen gençlerle yap top çalışması yaptırdı. Gençler defans aslar hücum pozisyonda yapılan bu antrenmanda Teknik Direktör Gürses Kılıç oyunculardan topa konsantre olmalarını ve rakiple birlikte topu takip etmelerini istedi. Diğer futbolcular ise Serdar hoca gözetiminde duran ve hareketli şut çalışması yaptılar. 
 
Çalışmanın son bölümünde ise tüm takıma şut çalışması yaptıran Teknik Heyet futbolculardan devamlı şut atmalarını istedi. Kırmızı Siyahlılar Kozan hazırlıklarını bugün tamamlayacak ve yarın sabah Adana’ya hareket edecek.
 
 

Diğer Haberler