2. Lig Büyükler Grekoromen Güreş Liginde mücadele bu hafta sonu yapılacak müsabakalar ile başlıyor .

Çorum Belediyespor’un hedefi grekoromende 1. Lig

Paylaşın:

 
HALİL ÖZTÜRK
 
2. Lig Büyükler Grekoromen Güreş Liginde mücadele bu hafta sonu yapılacak müsabakalar ile başlıyor .Çorum Belediyespor A grubunda Sungurlu Belediyespor ise D grubunda mücadele edecek.
 
Çorum Belediyespor’un A grubunda mücadele edeceği Elazığ Yolspor ve Samsun Yakakent Belediyespor takımları ile mücadele edecek. Sungurlu Belediyespor ise D grubunda Samsun Bafra Güreş İhtisas ve İstanbul Pendik Güreş İhtisas takımları yer alıyor,
 
23 Nisan pazar günü yapılacak ilk etapta Çorum Belediyespor Elazığ, Sungurlu Belediyespor ise Samsun grubunda mücadele edecek. 7 Mayıs’ta yapıyacak olan ikinci etap müsabakaları Çorum Belediyespor evinde Sungurlu Belediyespor ise İstanbul’da mücadele ederken 23 Mayıs’taki üçüncü ve son etap maçlarında ise Çorum Belediyespor Samsun Yakakent deplasmanında Sungurlu Belediyespor ise evinde mücadele edecek.
12 takımın bu müsabakaları sonunda gruplarda ilk iki sırayı alan kulüpler çapraz olarak eşleşerek deplasmanlı olarak mücadele edecekler ve kazanan takımlar yarı finalde mücadele edecekler. 12 takımda ilk iki sırayı alan kulüpler 1. lige yükselecekler.
 
Pazar günü Elazığ’da yapılacak olan ilk etap maçlarına çıkacak olan Çorum Belediyespor hazırlıklarını sürdürüyor. Çorum Belediyespor kafilesinde Hüseyin Teke Başkanlığında antrenörler Ruşen Çetin ve Sinan Mumcu ile birlikte 59 kiloda Musa Şahin, Serhat Öztemel, 66 kilo Bayram Doğan, Ahmet Çınar, 71 kilo Özgür Yiğit, 75 kilo Bünyamin Coşgun, 80 kilo Murat Kalender, 85 kilo Furkan Eker, 98 kilo Fatih Erdin, Çağrı Kırbıyık ve 130 kilo Bekir Eryücel mindere çıkacak.
 
 

Diğer Haberler