Çorumlu bir grup eğitimcinin kurucusu olduğu Özel Ekofen Koleji, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’yla birlikte kapılarını açıyor.

Çorum’un ilk butik  koleji eğitime hazır

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Çorumlu bir grup eğitimcinin kurucusu olduğu Özel Ekofen Koleji, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’yla birlikte kapılarını açıyor.

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik olarak eğitim verecek olan Ekofen Koleji, Çorum’un ilk ve tek butik koleji olacak.

‘Bilimle yeşeren yeni nesil’ sloganıyla tanıtılan Ekofen Koleji, Milli Eğitim Müdürlüğü civarındaki Deha Akademi Etüt Merkezi’nin yerinde eğitim verecek.

EKOFEN KOLEJİ’NE TECRÜBELİ İDARECİ

Çorum Özel Ekofen Koleji Müdürlüğü görevine eğitim camiasının tecrübeli isimlerinden Hasan Ali Kalayoğlu getirildi.

Geçtiğimiz günlerde yeni görevine başlayan Kalayoğlu, ‘Bilimle yeşeren yeni nesil’ sloganıyla hizmet verecek olan Ekofen Koleji’nde görev almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ekofen Koleji’nin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’yla birlikte açılacağını hatırlatan Kalayoğlu, 15’er kişilik sınıflarda eğitim-öğretim hizmeti vereceklerini söyledi. ‘Peak Performans’ adlı ödüllü bir metodu uygulayacak Ekofen Koleji’nin deneyimli kadrosu ile öğrencilerini hedefledikleri başarıya taşıyacağını vurgulayan Kalayoğlu, ön kayıtların devam ettiğini sözlerine ekledi.

 

 

Diğer Haberler