İsmail ve Osman Yılmaz'ın sahibi olduğu ROTA AVM yeni yerinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

ROTA AVM yeni yerinde

Paylaşın:

 

M.BURAK YALÇIN

İsmail ve Osman Yılmaz'ın sahibi olduğu ROTA AVM yeni yerinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

İki yıldır Eşref Hoca Caddesi Binevler Kavşağı'nda faaliyet gösteren ROTA AVM müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla Yeniyol Mahallesi Gazi 8. Sokak numara 13'e (LC Waikiki arka tarafı) taşındı.

2 KATLI MAĞAZA

Mağazanın 1000 metrekarelik 2 katlı bir alana sahip olduğunu belirten Mağaza Müdürü Yaşar Özkara, resmi açılışın 22 Nisan Cumartesi günü saat 10.30'da yapılacağını söyledi.

‘AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLER OLACAK’

Açılışa özel indirim ve kampanya yapacaklarını da ifade eden Özkara mağazayla ilgili şunları söyledi: "Geniş ve rahat alışveriş yapabileceğiniz mağazamız alanında tecrübeli ve güler yüzlü personellerimiz ile Türkiye sektöründe en prestijli markası olan Karaca Home ve Karaca Züccaciyenin Karadeniz Bölgesi'nde geniş ürün yelpazesiyle en büyük mağazasını faaliyete geçirmekten onur duyuyoruz.

Karaca Home ve Karaca Züccaciye dışında bünyemizdeki Tefal, Rowenta, Phılıps, Arzum, Goldmaster, Electrolüx, Fıssler, Lemons, Neva , Nehir, Taç porselen, Berf, Canba, Abka, Yelkin, Porio, Başaran's home, Zücev, Canba, Cemile, Beyler, Sarar, Cotton Box, Evlen Çeyiz, Royal Home, Secret House markaları ile yeni mağazamızda müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Önümüzdeki günlerde farklı marka, bayilik ve ürünlerle konsept mağazamızı daha da genişleterek siz değerli müşterilerimize hizmet vereceğiz.

ÇORUMLULARI AÇILIŞA DAVET ETTİ

Firmamız global gelişmeye paralel olarak sürekli değişen ve gelişen piyasa şartlarına uygun olarak kendini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir. Firmamızın hedefinde kaliteli ürün, iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Tüm halkımızı açılışımıza ve mağazamıza bekliyoruz.

 

 

Diğer Haberler