Çorum Belediyespor pazar günü Kozan Belediyespor deplasmanında oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Hem yorucu hem neşeli antrenman

Paylaşın:

 
HARUN AKKAYA
 
Çorum Belediyespor pazar günü Kozan Belediyespor deplasmanında oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile sürdürdü. Teknik Direktör Gürses Kılıç grip salgını nedeniyle önceki günki çalışmayı iptal etmesi nedeniyle dünki antrenmanda futbolculara yüklendiği gözlendi.
 
Nazmi Avluca sahasında yapılan antrenmana Antalya’da 3. lig karmasında forma giyen kaleci Sercan ile Mertcan dışında tüm futbolcular katıldılar. Isınma hareketlerinin ardından  saha kenarına kurulan bölümde çabuk  kuvvet hareketleri yaptıran Teknik Heyet bu bölümde futbolculara devamlı tempoyu yüksek tutturdu.
 
Oldukça yüksek tempoda geçen bu çalışma sırasında futbolcuların hayli yorulduğu gözlendi. Çalışmada daha sonra dar alanda pas yapan kırmızı siyahlı takım son bölümde ise tatlısına yarı sahada çift kale maç yaptılar. Bu çalışmada zaman zaman ortaya neşeli görüntüler çıktı. Çorum Belediyespor, Kozan maçının hazırlıklarını bugün yapacağı antrenmanla sürdürecek.
 
 

Diğer Haberler