Çorum Belediyesi 3. Birimler arası Halı Saha futbol turnuvası 24 Nisan’da başlıyor.

Çorum Belediyesi 3. Birimler futbol 24 Nisan’da başlıyor

Paylaşın:

 
YÜKSEL BASAR
 
Çorum Belediyesi 3. Birimler arası Halı Saha futbol turnuvası 24 Nisan’da başlıyor.
 
Turnuvanın teknik toplantısı ve kura çekimi dün Turgut Özel Konferans Salonu’nda yapıldı.
 
Teknik Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Başkanı Zeki Gül, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, Beledie Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu ve mücadele edecek takımların temsilcileri katıldılar.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Başkanı Zeki Gül, bu yıl üçüncüsünü düzenleyecekleri turnuvanın çalışanlar arasındaki tanışma ve kaynaşmayı geliştirme açısından son derece olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek bu yılda turnuvanın centilmence geçmesi dileğinde bulunarak tüm takımlara başarılar temenni etti.
 
24 Nisan pazartesi günü Hasanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi halı sahasında saat 18’de oynanacak maçla başlayacak olan turnuvada çekilen kura sonucunda gruplar şu şekilde oluştu:
 
A Grubu: Yapı Kontrol-İmar, Su İşleri, Tesisler Müdürlüğü 1, Tesisler Müdürlüğü 2, Etüd Proje Müdürlüğü. B Grubu: Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Spor İşleri Müdürlüğü, Kanalizasyon Müdürlüğü. C Grubu: Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü 2. D Grubunda ise Temizlik İşleri Müdürlüğü 2, Fen İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü 1, Park Bahçeler Müdürlüğü takımları mücadele edecek.
 
Tek devreli lig statüsünde oynanacak maçlar sonunda gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar çapraz olarak çeyrek finalde karşılaşacak ve sonraki maçlar elemi sistemine göre bu yılki şampiyon takım belli olacak.
 
 

Diğer Haberler