Çorum Belediyespor’un devre arasındaki iki transferinden birisi olan Ahmet Şahbaz, Çorum’a şampiyonluk yaşamak için geldiğini söyledi.

‘Şampiyonluk yaşamaya geldim’

Paylaşın:

 
HALİL ÖZTÜRK
 
Çorum Belediyespor’un devre arasındaki iki transferinden birisi olan Ahmet Şahbaz, Çorum’a şampiyonluk yaşamak için geldiğini söyledi. Devre arasında Kırklarelisqor’dan kiralık olarak kırmızı siyahlı takıma transfer olan Ahmet Şahbaz ‘Başka kulüplerlede görüştüm ancak Çorum Belediyespor’u tercih etmesinin en önemli sebebinin hedefleri büyük bir takım olması’ dedi.
 
Şahbaz, öncelikle trans ferinin gerçekleşmesinde emeği olan katkıda bulunan teşekkür etti. Antalya kampına katıldığı günden itibaren gördüğü  en güzel tarafın takım içinde arkadaşlığın çok üst düzeyde olmasını gösteren Şahbaz ‘Böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Dğru tercihi yaptığıma inanıyorum.
 
Takım arkadaşlığı başarıya giden yolda çok önemli bir unsur. Takımla birlikte olduktan sonra hiç yapancılık çekmedim. Bunun başarıya giden yolda çok önemli bir unsur olduğuna inanıyorum. Saha dışındaki bu olumlu gelişmelerle birlikte saha içinde de çok iyi bir kamp dönemi geçirdik.  Takım olarak yeni oyun anlayışı konusunda her geçen gün daha iyi noktaya geliyoruz.
 
İkinci yarının ilk maçında Beylerbeyispor deplasmanında puan mücadelesi vereceğiz. Hocam şans vermesi halinde tüm arkadaşlarım gibi elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım. Tabiki bireysel olarak kimin oynadığından daha çok önemli olan takımın kazanması. İnşallah Beylerbeyi maçını kazanarak ikinci yarıya üç puanın moraliyle başlarız’ dedi.
 
Şampiyonluk hedefine ulaşmak için sadece sahadaki futbolcuların çabası ve mücadelesinin yeterli olmayacağını belirten Ahmet Şahbaz, şehrin inanması ve takımına sahip çıkmasının bu yolda çok önem taşıdığını dikkat çekti. Özellikle iç saha maçlarında taraftarların sonuç ne olursa olsun takımına maçın bitimine kadar sahip çıkması ve destek vermesinin önemine dikkat çeken Şahbaz ‘İnşallah bizlerin sahadaki mücadelesi taraftarımızın vereceği destekle tüm şehrin özlemi olan şampiyonluk ipini biz göğüsleriz’ dedi.
 
 
 

Diğer Haberler