İkinci yarının ilk maçında pazar günü Beylerbeyispor ile karşılaşacak olan Çorum Belediyespor bu karşılaşmanın hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Kırmızı Siyahlılar, Beyler’e kitlendi

Paylaşın:

 
HALİL ÖZTÜRK
 
İkinci yarının ilk maçında pazar günü Beylerbeyispor ile karşılaşacak olan Çorum Belediyespor bu karşılaşmanın hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile sürdürdü. Kırmızı Siyahlı takımın Mimar Sinan sahasında yaptığı antrenmana kasığındaki ağrıdan dolayı Yeldar dışında tüm futbolcular katıldılar.
 
Antalya kampından döndükten sonra sakatlığı nedeniyle çalışmalara katılmayan Yakup Alkan dün çalışmaya çıktı. Ahmet ise kontrol amaçlı olarak takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Isınma koşularının ardından teknik heyet futbolcuların güçlerini ölçmek için özel bir koşu yaptırdı. Tempoyu artırarak koşunun ardından nabız ölçümü yapan teknik heyet futbolcuların fiziksel durumu hakkında bilgi sahibi olmaya çalıştı.
 
Üç seri olarak yapılan bu testin ardından ise yarı sahada üç takıma ayrılan kırmızı siyahlı takım dönüşümlü olarak taktik çift kale maç yaptı. Oldukça iddialı geçen bu turnuvayı kazanan takımın oyuncuları büyük sevinç yaşadılar.
 
Çorum Belediyespor, Beylerbeyispor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı taktik çalışma ile sürdürecek.
 
 

Diğer Haberler