Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenrlenen 2. Kurumlar arası spor şölenine başvurular başladı.

Çorum Belediyesi Kurumlar Spor Şöleni’ne başvurular başladı

Paylaşın:

 
HALİL ÖZTÜRK
 
Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenrlenen 2. Kurumlar arası spor şölenine başvurular başladı. Turnuvaya bu yıl il merkezinin yanı sıra ilçelerden de isteyen tüm kurum ve kuruluşlar katılabilecek.
 
Voleybol, Masa Tenisi Satranç, Bowling ve Dart kategorilerinde yapılacak olan spor şölenine başvurular 20 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Müsabakalarda sadece il ve ilçelerde görev yapan kurum ve kuruluşların personellerinden oluşturacakları takımlar veya ferdi olarak katılabilecekler.
 
Müsabakalara katılacak personel istediği tüm branşlarda yarışmalara katılabilecekler. Turnuvada voleybol branşı dışındaki tüm kategorilerde bay ve bayan olarak müsabakalar yapılacak. Kurumların alt birimleri berleşerek takım çıkartabilecek ancak başka kurumlarla birleşip takım çıkartılamayacak.
 
24 Ocak Salı günü saat 14’de Belediye Turgut Özal Konferans Salonu’nda yapılacak kura çekimiyle gruplar belirlenecek. Bu toplantıya her takımdar bir yetkilinin katılması zorunlu olduğu açıklandı. Turnuva Organizasyon Komitesi Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ün başkanlığında Spor İşleri Müdürü Nadir Solak, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu ile müsabaka yapılacak olan Voleybol İl Temsilcisi Mahmut Uysal, Masa Tenisi İl Temsilcisi Cemalettin Hoşgör, Bowling-Dart İl Temsilcisi Hakan Çıtak ve Satranç İl Temsilciliği görevine atan Hasan Özer Gökmen’den oluştu.
 
Turnuvayla ilgili olarak detaylı bilgi almak isteyenler Belediye Spor İşleri Müdürlüğü’nün Turgut Özal İş Merkezi 3. katındaki bürosundan veya 2250810’dan dahili 1574’ü arayabilecekler.
 
 

Diğer Haberler