Çorum Belediyespor 10 günlük Antalya kampının ardından ikinci yarının ilk maçında hafta sonu Beylerbeyispor...

Belediyespor kar altında çalıştı

Paylaşın:

 

HALİL ÖZTÜRK

 
Çorum Belediyespor 10 günlük Antalya kampının ardından ikinci yarının ilk maçında hafta sonu Beylerbeyispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına Çorum’da başladı.
 
25 Aralık’ta Antalya’da başlayan ilk etap kampının ardından iki günlük ara sonunda yine beş gün süreyle sürdüren kırmızı siyahlı takım cumartesi öğlen saatlerinde yola çıktı ve pazar sabaha karşı Çorum’a geldi. Teknik Heyet çalışmaya ara vermeden dün saat 14.30’da Mimar Sinan sahasında yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 
Beylerbeyispor ile oynayacağı maçın sentetik çim sahada oynanacak olması nedeniyle kırmızı siyahlı takım bu hafta çalışmalarını sentetik sahalarda yapacak. Dünki çalışmaya kasıklarında ağrı olan Çağrı ve Yakup Alkan ile dizinde ağrı olan kaptan Emrullah katılmadılar. Yeldar ise belindeki ağrı nedeniyle çalışmanın ilk bölümünde düz koşu ve egzersiz yaptı sonraki bölüme katılmadı.
 
Toplu olarak yapılan ısınma koşusunun ardından tam sahada kurulan istasyon çalışması yapan kırmızı siyahlılar ardından da şut attılar. 
 
 

Diğer Haberler