Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden Ortaköy Belediye Şapinuvaspor’da ikinci yarı öncesinde umut veren gelişmeler yaşanıyor.

Ortaköy’de umut veren gelişmeler

Paylaşın:

 
HALİL ÖZTÜRK
 
Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden Ortaköy Belediye Şapinuvaspor’da ikinci yarı öncesinde umut veren gelişmeler yaşanıyor. Ligin ilk yarısını düşme potasında bitiren ve devre arasında kadrosundaki bir çok futbolcuyu başka kulüplere kaptıran Ortaköy takımında ligden çekilme planlanırken ilçeye atanan yeni Kaymakam’ın da devreye girmesiyle transferde hareketli bir hafta bekleniyor.
 
İkinci yarı hazırlıklarını sekiz futbolcu ile sürdüren Ortaköy Belediye Şapinuvaspor’da ilçeye yeni atanan kaymakam Mehmet Erdem geçtiğimiz günlerde takımın antrenmanını ziyaret etti ve antrenör Mustafa Veran ile görüştü.
 
Futbolu seven ve görev yaptığı yerlerde kulüplere verdiği destekle tanınan kaymakam Mehmet Erdem, Mustafa Veran’dan aldığı bilgilerin ardından Belediye Başkanı Taner İsbir ile birlikte Çorum’da iş yapan Ortaköylüleri ziyaret ederek kulübe destek istedi. Bu görüşmelerin devam ettiği ve bu hafta başında sağlanacak ekonomik kaynak ile transferde kırmızı beyazlı takımın hareketli günler yaşaması bekleniyor.
Hakan, Oğuzhan tamam, Vedat ve Buğra ile görüşülüyor
 
Ortaköy Belediye Şapinuvaspor’da antrenör Mustafa Veran, ikinci yarı kadrolarını güçlendirmek için Kaymakam ve Belediye Başkanı’nın çalışmaları sonucunda olumlu gelişmeler olduğunu geçtiğimiz yıl birlikte oldukları Hakan Çıtak ve Oğuzhan Kaya’nın yeniden aralarına katıldıklarını söyledi.
 
Veran, ayrıca Çorum futbolundan yetişen ve bir çok kulüpte oynamış tecrübeli futbolcular Vedaş Aşkan ve Buğra Erdoğan ile görüşmelerinin sürdüğünü söyledi. Ekonomik olarak gerekli katkının bulunması halinde bu iki futbolcuyuda kadrolarına katacaklarını belirten Veran başka transferlerde yapacaklarını ve hedeflerinin ikinci yarıda çok farklı bir Ortaköy Belediye Şapinuvaspor izletmek olduğunu sözlerine ekledi.
 
 
 

Diğer Haberler