AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl başkanı Mehmet Karadağ gazetemizi ziyaret ederek...

‘Terör amacına  ulaşamayacak’

Paylaşın:

 

MURAT ÇETİN

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl başkanı Mehmet Karadağ gazetemizi ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan'ın görevini tebrik ettiler. Ziyarette gündeme ilişkin de açıklamalarda bulunan Ceylan ve Karadağ, yaşanan terör olaylarına vurgu yaparak, terörün asla amacına ulaşamayacağını kaydettiler.

İl Başkan Yardımcıları Sümeyye Esenyel ve Murat Günay'ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan İl Başkanı Mehmet Karadağ, Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan'ın görevini tebrik ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Karadağ konuşmasında, "Tecrübeli bir gazeteci olan dostum-kardeşim Erol Taşkan'ıHakimiyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevi nedeniyle tebrik ediyorum. Halkımız arasında yaygın tabirle, sakal yerini buldu diye düşünüyorum. Bu ziyaretimiz, Sayın milletvekilimizle birlikte yaptığımız bu ziyaretin, iade-i ziyaret olarak kabul edilmesini diliyorum.

Siyasetçi olarak basınla iç içe çalışmalarımız oluyor, basın kuruluşu olarak Hakimiyet'le çalışıyor olmaktan da onur duyuyoruz. Basın, hizmetlerimizi halka aktarmakta köprü oluyor. Sorunların tespiti ve çözümünde ciddi bir görev üstleniyor  Hakimiyet bu görevi layıkıyla yerine getiren köklü bir kuruluş. Hakimiyet Gazetesi'nin Erol Taşkan'ın Genel Yayın Yönetmenliği'nde aynı misyonuna devam edeceğine inanıyorum." dedi.

Karadağ Türkiye'nin üzerinde oynanan terör oyunlarına ilişkin de değerlendirmelerde bulunarak, terörün hiç bir zaman başarıya ulaşamayacağına işaret etti. Mehmet Karadağ şunları dile getirdi, "İstanbul'da yaşanan terör olayını şiddetle kınıyorum. İçerde ve dışarda Türkiye'nin terör saldırıları ile karşı karşıya gelmesi, dış güçlerin içerdeki maşalarını kullanarak ülkemizi bölmeye yönelik bir organizasyondur.  Terörün DEAŞ, PKK, FETÖ ya da başka hangi isimle olursa olsun hepsini kınıyorum. Vefat edenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Terör hiç bir zaman amacına ulaşamayacak. Milletimizin huzurunu kaçırmaya, beraberliğini bozmaya güçleri yetmeyecek."

 

 

Diğer Haberler